SEÇER’İN GÜLTAK’A SANSÜRÜ BİTMİYOR! SIKIŞINCA YİNE MİKROFON KAPATTI! YETMEDİ ÇİRKİN YAKIŞTIRMALARDA BULUNDU!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in demokrasi katliamının ardı arkası kesilmiyor. Başkan Seçer, Mersin Büyükşehir Belediye Meclisinde Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ın bir kez daha mikrofonunu kapatarak, sansürlerine bir yenisini ekledi. Israrla söz hakkını kullanmak isteyen Gültak’a, Başkan Seçer, “Buranın horozu Gültak değil.” diyerek çirkin yakıştırmalarda bulundu. 

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak’ın konuşması yine kesildi. AK Partili meclis üyesi Zafer Şahin Özturan ile Seçer, Çamlıbel Marina Projesi ile ilgili konuşurken, söz almak isteyen Gültak’a, Başkan Seçer yine izin vermeyerek alışkanlık haline getirdiği sansürü yine uygulayarak bir kez daha demokrasi katliamı yaptı.

Atatürk Parkı’nın kendisine tahsis edilmesi ile ilgili konuşan Seçer’e cevap vermek isteyen Gültak, “Çamlıbel ile ilgili bir konuşma oldu, bana cevap hakkı doğdu ben bir cevap verebilir miyim?” demesi üzerine Seçer, Gültak’a izin vermedi.

GÜLTAK “ÇAMUR ATIP GERİ ÇEKİLEMEZSİNİZ” 

Başkan Seçer, “Orası Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin vermiyoruz. Zorla veremeyiz, biz yapıyoruz” dedi. 

Gültak, açıklama yapmak için söz aldığında Seçer, Gültak’ın mikrofonun sesini yine kıstı. Bunun üzerine yerinden kalkarak kameraların karşısına geçen ve burada konuşan Gültak, “Böyle çamur at izi kalsın siyasetleri ile bizi uğraştırmayın, Çamlıbel bölgesi benim bölgem. Bu proje ile bizzat ilgilendiğimi biliyorsunuz. Çamur atıp, geri çekiliyorsunuz. Söz verseydiniz buraya gelmezdim” diyerek tepkisini gösterdi.

BAŞKAN SEÇER’DEN GÜLTAK BAŞKANA ÇİRKİN YAKIŞTIRMA 

Başkan Seçer ise Başkan Gültak’a şöyle cevap verdi: “Nasıl kendinizi değersizleştiriyorsunuz. Bu hareketlerle iyice değer kaybediyorsunuz. Siz il başkanı mısınız, milletvekili misiniz, bakan mı, belediye başkanı mı? Buranın horozu Gültak değil. Bunu kabul etmiyorum.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir