Başkan Gültak’ın Eşi Behiye Gültak , şehit ailelerini ziyaret etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak’ın eşi Behiye Gültak vatan savunmasında şehadet makamına erişen şehitlerin ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak’ın eşi Behiye Gültak Hanımefendi liderliğinde Akdeniz Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün iş birliği ile başlatılan şehit aileleri ile Kurbanını Paylaş Projesi kapsamında kurban eti dağıtımı gerçekleşti.

Behiye Gültak Hanımefendi, hayırsever insanların yapmış olduğu kurban kesimlerinin şehit ailelerine ulaşmasında köprü vazifesi gördü. Behiye Gültak ve Akdeniz Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından dağıtılan etler 55 şehit hanesine ulaştı.

Akdeniz Belediyesinin bir diğer hizmeti de Kadın ve Aile Hizmetleri birimine ait manevi rehber tarafından tek tek 55 şehit ailesi ile görüşülerek manevi destek ve psikolojik destek alabiliyorlar.

Millet olarak her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu kaydeden Behiye Gültak, vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitleri rahmet ve gazileri ise minnetle andığını ifade etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir