Veysel Sarı 2. kez TŞOF Başkan Vekilliğine getirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Önceki gün Ankara’da TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Federasyon kuralları gereğince 2.kez Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan vekilliğine getirildi. 

2011 Yılında tüm Şoförler ve Otomobilciler Oda başkanların önerisi ile TŞOF Yönetimine girme başarısı elde eden Veysel Sarı, 2014 Yılında Milletvekilliği seçimleri nedeniyle istifa ettiği TŞOF Yönetim Kurulu üyeliğine tekrar seçilmiş ve 22 Mayıs 2015 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında da TŞOF başkan vekilliğine getirilmişti. 

Veysel Sarı’nın tekrar TŞOF Başkan vekilliğine getirilmesi Mersin’de olduğu kadar birçok İl’in oda başkanı ve Mersin şoför esnafları arasında da memnunluk yarattı. 

Başkan Veysel Sarı yeni göreviyle ilgili olarak yaptığı açıklamada ise;

“Benim tüm uğraşım, Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Otobüsçü ve Minibüsçü ve galerici esnafımızın mesleki ve özel yaşamında hakları olan kaliteyi yakalamaları için olmuştur, olacaktır. Tarafıma tevdi edilen TŞOF Başkan Vekilliği görevim süresince de Genel Başkanımız Sayın Fevzi Apaydın ve diğer mesai arkadaşlarım ile birlikte tüm şoför esnafımızın sorunlarının çözümünde daha etkili olacağım içinde çok mutluyum.

B u vesile ile TŞOF Genel Başkanım Sayın Fevzi Apaydın ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ile yeni görevim nedeniyle memnuniyetlerini dile getirip başarı Dileği’nde bulunan tüm esnafımıza ve dostlarıma teşekkür ediyorum. Ankara’daki odamın kapısı Mersin’de olduğu gibi her zaman sonuna kadar açık olacaktır” dedi.

Başkan Veysel Sarı, Kırklareli Şoförler Odası Başkanı Ali Fuat Şeker ile birer hafta aralıkla TŞOF Başkan Vekilliği görevini sürdürmek için Ankara’da görev yapacak.

Veysel Sarı; 1987 Yılında Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimine girmiş, bir süre sonra başkan vekilliğine, daha sonraki süreçte de Oda Yönetim kurulu Başkanlığına getirilmiştir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir