Nihal Erdem MTAL Müdürü Hakan Ördek: “Ramazan paylaşmaktır”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramazan ayı dolayısıyla Nihal Erdem MTAL’de okul aile birliği, öğretmenler, iş insanları Ali Böke ile Ahmet Böke işbirliğiyle ihtiyacı olan öğrencilere yardım kolisi dağıtıldı.

Okul müdürü Hakan Ördek, “Ramazan paylaşmaktır, dayanışmadır. İhtiyacı olan öğrencilerimizi öğretmenlerimizle birlikte tespit ederek böyle bir kampanya planladık. Okul aile birliği, öğretmenlerimiz ve iş insanları Ali Böke ve Ahmet Böke ile birlikte ortaklaşa koliler hazırlayıp ihtiyacı olan öğrencilerimize dağıtımını sağladık. Dayanışma ve paylaşmanın önemini bir kez daha anladık. Katkıda bulunanlara teşekkürlerimi sunarım’ dedi.

İş insanı Ali Böke ise, “Böyle bir kampanyaya dâhil edilmek bana onur verdi. İhtiyacı olan öğrencilere öğrencilerin her zaman yanındayım” şeklinde konuştu.

Okul rehber öğretmeni Sinan Koç, elimizden geldiği ölçüde öğrencilerimizin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Bu kampanya dayanışma ve paylaşmayı öğrencilerimizin anlaması açısından çok önemli. Katkıda bulunan herkese destekleri için ayrı ayrı teşekkür ederim. Her şey çocuklarımız için” diye konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir