Gültak: “Akdeniz’in dört bir yanına kesintisiz hizmet veriyoruz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Kiremithane ve Yeni Mahallede ağır iş makineleri desteğiyle gerçekleşen asfalt kaplama ve kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek, “Akdeniz’de şu an 10 mahallemizde hem sıcak asfalt döküyoruz, hem yama hem de kaldırımları yeniliyoruz. Bu hizmetleri de belediyemize ait plentimizde ürettiğimiz sıcak asfaltımızla sağlıyoruz” dedi.
Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, ilçe genelinde asfalt kaplama ve kaldırım yenileme hizmeti aralıksız devam ediyor. Güçlendirilen ekip ve arttırılan iş makineleri desteğiyle aynı anda birçok mahallede hizmet veren ekipler, Kiremithane ve Yeni Mahalle’ye de çıkarma yaparak sokakları asfaltla kaplayıp kaldırımları yeniliyor. Kiremithane Mahallesi Muhtarı Ali Gülgen ve Yeni Mahalle Muhtarı Habib Aksın ile bir araya gelerek 2 mahallede gerçekleşen çalışmaları takip eden Başkan Gültak, ekiplerden bilgi aldı, ardından mahalle sakinleri ve esnafla sohbet ederek taleplerini dinledi.

“Aynı anda 10 mahallemize hizmet verebiliyoruz”
Kiremithane Mahallesi Dr. Cemalettin Tanrıöver Sokakta gerçekleşen çalışmaları inceleyen Gültak; “Burada zamanla eskiyip ömrünü tamamlayan asfalt kaldırıldı. Sıcak asfalt da geldi, sokağı tamamen asfaltlayacağız. Şu an Akdeniz’de 10 mahallede hem sıcak asfalt döküyoruz hem yama hem de kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Bir özelliği şu; kendi plentimizden, kendi sıcak asfaltımızla bu hizmeti üretiyoruz. Bu da Akdeniz’e yakışıyor. Her şey Akdeniz için” ifadelerini kullandı.

“Başkanımız sözünü yerine getirdi”
Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kiremithane Mahallesi Muhtarı Ali Gülgen ise “Şu an mahallemizde Dr. Cemalettin Tanrıöver Sokaktayız. Bu sokağımızın yenilenmesi lazımdı. Başkanımız daha önce bize söz vermişti. Kısmet bugüne imiş. Bugün de fen işleri ekipleri geldi ve asfaltı dökecekler. Ardından ara sokakların da bazıları yenilenecek. İnşallah diğer sokaklarımıza da en kısa sürede gireceğiz. Başkanımız Gültak’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir