BAŞKAN GÜLTAK 350 MİLYONLUK YATIRIMIN ÖNÜNÜ AÇTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turizm sektörünün en büyük yatırımlarından birisi Mersin’de gerçekleştiriliyor. Kahramanmaraşlı Balsuyu ve Narlı aileleri, 646 yatak kapasiteli BN Hotel Thermal & Spa’nın 350 milyon TL’lik yatırım ile kapılarını açmaya hazırlanırken, yatırımın Mersin’e gelmesinde Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak etkin rol oynadı.

Göreve geldiği günden bu yana gerek Mersin’e gerekse de Akdeniz ilçesine yatırımın ve hizmetin gelmesi için çalışan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mersin’e 350 milyon liralık termal otel yatırımının gelmesinde de öncü oldu. Başkan Gültak Kahramanmaraşlı Balsuyu ve Narlı ailelerinin Mersin’in Akdeniz ilçesine bağlı “İçmeler” mevkiinde, otoban bağlantı yoluna yakın, yerli ve yabancı turistler için rahat bir lokasyonda yer alan BN Hotel Thermal & Spa’nın hayata geçmesinde yatırımın önünü açtı. Gültak, inşa edilen otelin alt yapı ve yolları konusunda hem Akdeniz Belediyesi hem de Bakanlık izinleri konusunda yardımcı oldu. 
VİLLADA TERMAL TATİL İMKANI
246 oda ve 646 yatak kapasiteli tesislerde ayrıca içinde VIP SPA, sauna, buhar odası, açık tatlı su havuzu, termal kapalı havuz, ve her birinde 500 metrekarelik bahçesi bulunan 200’er metrekarelik 3 adet müstakil villa da yer alıyor. İnşaat aşamasında doğal faunanın korunduğu yatırım, cilt hastalıkları, romatizma, eklem ağrıları, bağırsak parazitleri, solunum sorunları ve diyabet gibi birçok hastalığa iyi gelen termal suyu ile müşterilerine “şifa” turizmi imkanı sunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir