Tarsus Belediye Başkanı Bozdoğan koronayı yendi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Korona testi pozitif çıkan ve karantinaya alınan Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın bugün yapılan testinin negatif çıktığı bildirildi. Sonucu kamuoyuna duyuran Dr. Bozdoğan, koronavirüsün tüm evrelerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının, sağlık ve hijyen tedbirlerini elden bırakmadan tedaviyi sürdürmesinin bu sonucun alınmasında etkili olduğunu söyledi.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, geçtiğimiz hafta Covit 19 belirtilerini kendi vücudunda görünce sağlık kuruluşuna başvurmuş ve yapılan ilk Covit 19 testi pozitif çıkmıştı.

Karantinaya alınan Başkan Bozdoğan, bugün Mersin Şehir Hastanesi’ne gelerek yeniden test yaptırdı ve test sonucu bu kez negatif çıktı.

Sonucu sosyal medya hesabından duyuran Başkan Bozdoğan şunları söyledi:

Bugün, Mersin Şehir Hastanesi’nde yapılan 2. COVID-19 Testlerim “NEGATİF” çıkmış olup, artık “virüs yükü” kalmamıştır? Koronavirüs karantina sürecimin devam etmesinden ötürü, karantina teamüllerine uygun olarak, süreci istirahat ederek tamamlayacağım. Koronavirüsün tüm evrelerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması, sağlık ve hijyen tedbirlerini elden bırakmadan tedaviyi sürdürmem; sürecin doğru şekilde noktalanması açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple, yarın (cumartesi); hem tedavi hem de karantina sürecime dair bir açıklama yapıp, siz değerli dostlarımı bilgilendireceğim. Daha güzel günlerde görüşmek üzere, selamlarım?”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir