Kocamaz sahalara mı döndü?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önceki dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, sosyal medyada hesabından ‘sahalara indik’ notuyla fotoğraf ve video paylaştı. Kocamaz’ın bu paylaşımı siyaset kulislerinde günün konusu oldu. Kocamaz, 25 yıl boyunca MHP’den belediye başkanlığına seçilmiş, son dönemde partisi aday göstermeyince İyi Parti’ye geçmişti.

MHP’den 4 dönem Tarsus’ta, 1 dönem Mersin’de belediye başkanı seçilen, 2019 seçimleri öncesinde ise partisinden aday gösterilmeyen Burhanettin Kocamaz, İyi Parti’den aday olmak istemiş ancak hâlâ aydınlatılamamış bir dizi skandal sonucunda aday olamamıştı.

Politika yaşamına İyi Parti’nin genel merkez yöneticisi olarak devam eden 65 yaşındaki politikacı, sosyal medya hesabından spor yaparken çekilmiş video ve fotoğraflarını ilginç bir notla paylaştı.

Kocamaz paylaştığı video ve fotoğrafları şu notla paylaştı:

“Sahalara indik çalışmalara Zevzek Tepesi çim sahasından başladık, formumuzu korumak zorundayız. Burhanettin Kocamaz/İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi.”

Kocamaz’ın bu paylaşımı siyaset kulislerinde günün konusu oldu. Kocamaz’ın ekibinden olan birçok sosyal medya kullanıcısı da “Mersin seni bekliyor başkanım” şeklinde yorumlar yazdı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir