DEM KARIŞTI, BİRBİRLERİNE DÜŞTÜLER! DEM’DE MENFAAT ÇATIŞMASI YILLARIN SİYASETÇİSİNİ YEDİ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı DEM Parti’de menfaat çatışması yılların siyasetçisini yedi. DEM Parti Meclis Üyesi Listesi’ne ismi yazılmayan yılların siyasetçisi Ali Tanrıverdi, partisinden istifa ettiğini duyurdu. DEM Parti Mersin Milletvekili Ali Bozan ve ekibinin yediği iddia edilen Tanrıverdi, “Katkı sunmadığım için aktif siyaseti bırakıp, üyesi olduğum DEM Parti’den istifa ediyorum” dedi.

31 Mart 2024 yerel seçimlerine sayılı günler kalırken partilerin de seçim çalışmaları devam ediyor. Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı olan ve Mersin’de CHP ile ittifak kuran DEM Parti’de Meclis Üyeleri netlik kazanmaya başladı.

DEM Parti Mersin Milletvekili ve ekibinin yediği iddia edilen yılların siyasetçisi Ali Tanrıverdi’nin ismi Meclis Üyesi Listesi’ne yazılmadı. Listede ayrıca Bedriye Kuş’un da yer almadığı öğrenildi.

PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ

Yıllarını siyasete adayan Ali Tanrıverdi, adının listeye yazılmamasının ardından partisinden istifa ettiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama paylaşan Tanrıverdi, ““Katkı sunmadığım için aktif siyaseti bırakıp, üyesi olduğum DEM Parti’den istifa ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir