Bir Ömür Boyu Hatırlanacak Anı: Akdeniz’de Nikah Kıyan Çiftlere Kapadokya’da Yıldönümü Sürprizi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdeniz Belediyesi Evlendirme Memurluğunda resmi nikâh kıyarak, dünya evine giren çiftlere, Akdeniz Belediyesi tarafından özel bir sürpriz yapıldı. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayı içerisinde resmi nikâhları kıyılan 16 çift, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından evlilik yıldönümlerinde hediye olarak Kapadokya, Nevşehir ve Ürgüp’e gezisine götürüldü.

 

Evlilik yıldönümlerini gezerek kutladılar

Nevşehir, Kapadokya ve Ürgüp’ün kültürel ve doğal güzellikleri eşliğinde evlilik yıldönümlerini kutlayan çiftler; Güvercinlik, Avanos, Seyir Tepesi, Asmalı Konak, Üç Hisar Kalesi gibi tarihi ve turistik mekânlarını gezdi.  Evlilik yıldönümleri için hazırlanan sürpriz karşısında çok sevinen ve mutlu olan çiftler, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ve müdürlük personeline teşekkür etti.

“Bizler için çok anlamlı ve güzel bir hareket oldu”

Akdeniz Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu sürprizi çok anlamlı ve güzel bulduklarını kaydeden Serhat Ölmez; “Şu an Üç Hisar Kalesi’ndeyiz ve çok güzel bir gün geçiriyoruz. Buradan daha farklı güzel yerlere gideceğiz. Belediyemize bu konuda çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel, çok anlamlı ve düşünceli bir hareket oldu. Eşimle beraber bu güzel yerleri gezme şansım oldu. Başkanımıza ve personeline teşekkür ediyorum” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir