BAŞKAN SEÇER PRENSİNE YİNE KIYAMADI!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesinde kazan kaynamaya devam ediyor. CHP’ Başkan Vahap Seçer atamalarıda çocuk oyuncağına çevirdi. Genel sekreterlik yazısıyla görevden alınan Başkan Seçer’in “Prensi” olarak değerlendirilen Özel Kalem Müdürü Doğukan Uyan aynı gün içerisinde defalarca görevden alındı ve geri atandı. Daha öncede pek çok kez görevden alınıp geri göreve iade edildiği bilinen Uyan’ın bu kez belediyenin kapısından bile girmesi yasaklandığı iddia edilirken, görevden neden alındığı ve neden geri verildiği sorularına kamuoyu yanıt bekliyor. 

Mersin Büyükşehir Belediyesinde geçtiğimiz günlerde Genel sekreterlik yazısıyla görevden alınan CHP’li Başkan Vahap Seçer’in “Prensi” olarak değerlendirilen Özel Kalem Müdürü Doğukan Uyan görevden alınarak yerine Ezgi Ayhan atandı. Bu kararıda Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından tüm birimlere iletildi, ayrıca belediyenin internet sitesinden de kamuoyuna duyuruldu.

Kararın ardından belediyede telaşlı bir hareketlilik yaşanırken, görevden alınan Doğukan Uyan’n görevine gelmesi için Başkan Seçer’i ikna etme çabaları başladı. Uyan’ın, gün boyunca defalarca görevden alma iptali, Yazı İşleri Müdürlüğüne bildirildi ve geri çekildi.

Adeta çocuk oyuncağına çevirilen atama bilmecesinde son olarak Ezgi Ayhan’ın ataması iptal edildi, yerine tekrar Doğukan Uyan atandı

Öte yandan daha öncede pek çok kez görevden alınıp geri göreve iade edildiği bilinen Uyan’ın bu kez belediyenin kapısından bile girmesi yasaklandığı iddia edilirken, görevden neden alındığı ve neden geri verildiği sorularına kamuoyu yanıt bekliyor. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir