Akdeniz için 7/24 çalışıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, 7 gün 24 saat vatandaşla iç içe olarak büyük takdir topluyor.

Yaptığı çalışmalarla Akdeniz’i adeta yeniden inşa eden Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Akdeniz’in tüm mahallelerini ve sokaklarını neredeyse her gün gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor. Vatandaşlarla sürekli iç içe olan Başkan Gültak, başkanlık gömleğini bir kenarı bırakıp vatandaşlarla aileden biri gibi sohbet ediyor ve dertlerini dinliyor. Kendisinden talebi olan vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenerek yerinde çözüm üretiyor ve bu davranışıyla vatandaştan büyük takdir topluyor.

Çocuklara ve hayvanlara olan sevgisiyle de bilinen Başkan Gültak, gittiği her mahallede çocuklarla oyunlar oynayarak 7’den 70’de herkesin sevgisini kazanıyor. Sokak hayvanlarıyla da yakından ilgilenen Gültak, eksik gördüğü noktalarda ekibine talimat vererek hayvanların mama, su ve barınma ihtiyaçları konusunu da yakından takip ediyor.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, son olarak Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek hem vatandaşla sohbet etti, hem de çocuklarla oyun oynadı. Yıllarca terör olaylarıyla anılan Akdeniz’de başkan olduğu günden itibaren yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Gültak, Akdeniz’e değer kazandırmaya devam ederken, vatandaşlar tarafından da ‘Akdeniz’de olması gereken başkan’ yorumları yapılıyor.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, bugün yaptığı Ümit Yaşar Oğuzcan Parkı ziyaretleri sonrasında fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşarak, “Akdeniz’de gayreti ve samimiyeti ortaya koyabilmek için, vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir