Ozan Vezir: “AK Parti İl Başkanlığına Adayım”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinde ülke genelinde yaşadığı oy kaybının ardından, Mersin’de de değişim rüzgarı esmeye başladı. Bu değişim sürecinde adaylığını açıklayan isimlerden biri de tanınmış iş insanı Ozan Vezir oldu.

Uzun yıllardır AK Parti çatısı altında aktif olarak çalışmalar yürüten ve bir dönem ilçe yönetiminde görev alan Ozan Vezir, il başkanlığı için adaylığını resmen açıkladı. Partiye olan bağlılığını vurgulayan Vezir, iyi ve kötü günlerde partisinden ayrılmadığını, aktif veya pasif her durumda partisi için çalıştığını belirtti.

Seçim sonuçlarının ardından yapılan değerlendirmelerde, 31 Mart’ın AK Parti için bir irtifa kaybı yaşattığını ifade eden Vezir, sorunların tespiti ve çözümü için gerekli adımların atılacağını söyledi. İl başkanlığına seçilmesi halinde, kucaklayıcı bir politika izleyerek partiyi Mersin’de iktidar yapmak için gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

Vezir, aday olamaması durumunda bile partisi için çalışmaya devam edeceğini ve asla küsüp gitmeyeceğini vurgulayarak, “Durmak yok, yola devam” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir